W końcu upragnione Wakacje

W końcu upragnione Wakacje !!!

Zbliżają się długo oczekiwane wakacje. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. Wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze, wieczory spędzone przy ognisku, niebo usiane gwiazdami - pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wspomnieniami młodości. Część z Was pozostanie w domu - wierzę, że i w najbliższej sercu okolicy odkryjecie wiele ciekawych miejsc, do których zawsze będziecie powracać.

Życzę wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń - dyrektor Zespołu Szkół w Cycowie mgr Zbigniew Rutkowski.

Gratulujemy Izie Grzesiuk laureatce konkursu przedmiotowego

29 maja 2009 r.

W dniu 29 maja 2009 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego w roku szkolnym 2008/2009.

Podczas tej uroczystości uhonorowano uczennicę klasy III B Gimnazjum Publicznego w Cycowie - Izabelę Grzesiuk - laureatkę Konkursu Języka Rosyjskiego. Uczennica otrzymała dyplom i nagrodę książkową.

Podziękowania wręczono również Pani mgr Jolancie Bartniczuk - nauczycielce języka rosyjskiego oraz Panu mgr Zbigniewowi Rutkowskiemu - dyrektorowi Zespołu Szkół w Cycowie.

IV Gminny X Szkolny Przegląd Teatrzyków Szkolnych Cyców 2009

IV Gminny, X Szkolny Przegląd Teatrzyków Szkolnych - Cyców 2009

14 maja 2009 r.

W dniu 14 maja 2009 r. w Zespole Szkół im. 7 PUL w Cycowie w przemienionej na teatr sali gimnastycznej odbył się po raz IV Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych w ramach Prezentacji Teatralnych - Cyców 2009. Celem Przeglądu jest rozbudzenie wśród młodzieży zainteresowań teatralnych, integracja uczniów z terenu gminy, a przede wszystkim dobra zabawa i tworzenie okazji do głębszych refleksji. Motto przeglądu stanowiły słowa: "Teatr to jest takie miejsce, w którym mocniej bije serce".

Dusza Polska Dzięki Tobie Rozkwitła Pięknem Wiernych Tchnień

"Dusza Polska Dzięki Tobie Rozkwitła Pięknem Wiernych Tchnień"

30 kwietnia 2009 r.

Życzenia Wielkanocne
Szkolenie dyrektorów szkół z Powiatu Łęczyńskiego nt. podstawy programowej przedszkoli i szkół podstawowych

Szkolenie dyrektorów szkół z Powiatu Łęczyńskiego nt. podstawy programowej przedszkoli i szkół podstawowych

23 stycznia 2009 r.

Życzenia Bożonarodzeniowe
Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich

Zespół Szkół w Cycowie realizuje kolejny projekt, tym razem ogłoszony przez Kuratorium Oświaty w Lublinie w ramach zadania "Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich" będącego elementem Rządowego Programu "Rozwój edukacji na obszarach wiejskich w latach 2008-2013" (priorytet 1, działanie 1.9.5.).

13 października 2008 r.

14 października w Zespole Szkół im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie był dniem wolnym od zajęć szkolnych (w świetlicy szkolnej trwały wyłącznie zajęcia wychowawcze), ale za to w poniedziałek już od rana panował świąteczny nastrój. Nie tylko za sprawą uczniów, którzy składali swoim wychowawcom okolicznościowe życzenia i gratulacje. Kulminacyjnym punktem obchodów nauczycielskiego święta była uroczysta akademia, która odbyła się w sali gimnastycznej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 w Zespole Szkół w Cycowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 w Zespole Szkół w Cycowie