KADRA PEDAGOGICZNA

W Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie zatrudnieni są nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe, którzy w swoich działaniach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych kierują się dobrem uczniów, troską o ich zdrowie oraz bezpieczeństwo.


Nauczyciele Punktu Przedszkolnego w Bekieszy:

  • mgr Justyna Sawicka - wychowanie przedszkolne

Nauczyciele Przedszkola Samorządowego oraz Szkoły Podstawowej w Cycowie:

  • mgr Iwona Baczyńska (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie przedszkolne
  • mgr Agnieszka Barcikowska-Monach (nauczyciel dyplomowany) - język rosyjski
  • mgr Urszula Bargiel - wychowawca świetlicy
  • mgr Marian Bartniczuk (nauczyciel dyplomowany) - technika
  • mgr Monika Bartoszewska-Sapuła - wychowanie przedszkolne
  • mgr Grzegorz Bedliński - wychowawca świetlicy
  • mgr Dariusz Bednaruk (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Katarzyna Borowczyk – wychowanie przedszkolne
  • mgr Edyta Borowiec-Oziemczuk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Justyna Chaciewicz (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Renata Chaciewicz-Bogacz (nauczyciel dyplomowany) - przyroda, geografia
  • mgr Małgorzata Cybulska (nauczyciel dyplomowany) - wicedyrektor, fizyka
  • mgr lic. Anna Cyfra (nauczyciel dyplomowany) - religia
  • mgr Edyta Czerniak - informatyka/technika
  • mgr Teresa Dąbek - logopeda
  • mgr Sylwia Delekta-Prokopiuk (nauczyciel dyplomowany) - bibliotekoznawstwo, wos
  • mgr Magdalena Dziewa-Tarczyluk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Żaneta Duńska-Kwasowiec (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie przedszkolne
  • mgr Dorota Fiedorek - pedagog specjalny
  • mgr Katarzyna Ganczaruk - chemia, fizyka
  • mgr Fabiola Golan (nauczyciel dyplomowany) - matematyka
  • mgr Joanna Górnik (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Monika Grochowska (nauczyciel dyplomowany) - język polski
  • mgr Małgorzata Jaworska - wychowanie przedszkolne
  • mgr Eliza Jóśko - wychowawca świetlicy
  • mgr Iwona Jóźwik - język angielski
  • mgr Ewa Kierepka - wychowawca świetlicy
  • mgr Anna Kołodziej (nauczyciel dyplomowany) - język polski
  • mgr Maria Kosacka (nauczyciel dyplomowany) – historia
  • mgr Agnieszka Kotyńska - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Anna Kozak-Okońska (nauczyciel dyplomowany) - język polski
  • ks. mgr Dariusz Lipski - religia
  • mgr Beata Łaski (nauczyciel dyplomowany) - religia
  • mgr Violetta Marciniak (nauczyciel dyplomowany) - wicedyrektor, język polski
  • mgr Aneta Matuszak (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Edyta Misiewicz-Hulewska - język angielski
  • mgr Iwona Niemiec (nauczyciel dyplomowany) - pedagog szkolny
  • mgr Monika Niepogoda - wychowanie przedszkolne
  • mgr Aneta Niespodziewańska - muzyka
  • mgr Marta Nowacka (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Joanna Nowaczek (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Monika Oraczewska - plastyka
  • mgr Tomasz Oziemczuk - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Edyta Partyka - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Zbigniew Pasternak (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Ewa Pasztelan (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Agnieszka Pawlak - język angielski
  • mgr Jolanta Pawłowska - język angielski
  • mgr Małgorzata Popow (nauczyciel dyplomowany) - matematyka
  • mgr Ewa Pułka (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
    • Ekspert (Nr w rejestrze: MENiS/12093/Eks)
  • mgr Zbigniew Rutkowski (nauczyciel dyplomowany) - dyrektor
    • Ekspert (Nr w rejestrze: MENiS/5400/Eks)
  • mgr Ewa Rycombel (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie przedszkolne
  • mgr Justyna Ryć - wychowanie przedszkolne
  • mgr Beata Sagan-Zalewska (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Katarzyna Seroka-Świeca - wychowanie przedszkolne
  • mgr Elżbieta Sidorowska (nauczyciel dyplomowany) - język polski/bibliotekoznastwo
    • Ekspert (Nr w rejestrze:MENiS/6583/Eks)
  • mgr Małgorzata Siroń (nauczyciel dyplomowany) - biologia
  • mgr Edyta Sosnowska (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie przedszkolne
  • mgr Monika Staszczyk - logopeda
  • mgr Anna Stefańczyk (nauczyciel dyplomowany) - język rosyjski
  • mgr Anna Szponar - wychowanie przedszkolne
  • mgr Tomasz Szymona – psycholog
  • mgr Agnieszka Tokarska – wychowawca świetlicy
  • mgr Justyna Tomasiak (nauczyciel dyplomowany) - język angielski
  • mgr Maria Urbaniak - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Agnieszka Widzińska (nauczyciel dyplomowany) - historia/wos
  • mgr Ilona Wnuk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Elwira Wróbel - nauczyciel wspomagający
  • mgr Ilona Wróblewska (nauczyciel dyplomowany) - matematyka
  • mgr Anna Żmuda - edukacja wczesnoszkolna
  • Pani Dorota Żóraw - wychowanie przedszkolne