zmodyfikowano: 22.04.2024 r.
Imię i nazwisko nauczyciela | Dzień tygodnia | Godzina | Miejsce |
---|---|---|---|
Baczyńska Iwona | wtorek, środa | 14.00 – 15.00 | pokój nauczycielski SP |
Barcikowska-Monach Agnieszka | środa | 13.30 – 14.30 | pokój nauczycielski SP |
Bargiel Urszula | wtorek | 10.40 – 11.40 | świetlica |
Bartniczuk Marian | środa | 10.25 – 11.25 | s. 3 |
Bartoszewska-Sapuła Monika | wtorek | 12.00 – 13.00 | pokój nauczycielski PS |
Bedliński Grzegorz | środa | 12.00 – 13.00 | świetlica |
Bednaruk Dariusz | poniedziałek | 9.40 – 10.40 | pokój nauczycielski WF |
Borowczyk Katarzyna | czwartek, piątek | 10.30 – 11.00, 12.00 – 12.30 | pokój nauczycielski PS |
Borowiec-Oziemczuk Edyta | środa | 11.00 – 12.00 | pokój nauczycielski PS |
Chaciewicz Justyna | poniedziałek | 8.35 – 9.35 | pokój nauczycielski WF |
Chaciewicz-Bogacz Renata | środa | 9.40 – 10.40 | s. 13 |
Cybulska Małgorzata | środa | 14.00 – 15.00 | gabinet wicedyrektora |
Cyfra Anna | wtorek | 11.30 – 12.30 | pokój nauczycielski SP |
Czerniak Edyta | środa | 10.25 – 11.25 | s. 17 |
Dąbek Teresa | piątek | 10.00 – 11.00 | gabinet logopedy |
Delekta-Prokopiuk Sylwia | środa | 14.30 – 15.30 | biblioteka |
Dziewa-Tarczyluk Magda | piątek | 11.30 – 12.30 | pokój nauczycielski PS |
Duńska-Kwasowiec Żaneta | wtorek | 11.30 – 12.30 | pokój nauczycielski PS |
Fiedorek Dorota | poniedziałek | 12.30 – 13.30 | gabinet pedagoga |
Ganczaruk Katarzyna | wtorek | 13.30 – 14.30 | s. 21 |
Golan Fabiola | czwartek | 11.30 – 12.30 | pokój nauczycielski SP |
Górnik Joanna | poniedziałek | 8.35 – 9.35 | biblioteka |
Grochowska Monika | czwartek | 9.40 – 10.40 | s. 22 |
Jaworska Małgorzata | piątek | 10.30 – 11.30 | pokój nauczycielski PS |
Jóśko Eliza | poniedziałek | 13.30 – 14.30 | świetlica |
Jóźwik Iwona | środa | 14.15 – 15.15 | s. 15 |
Kierepka Ewa | piątek | 7.45 – 8.45 | świetlica |
Kołodziej Anna | poniedziałek | 12.25 – 13.25 | s. 6 |
Kosacka Maria | wtorek | 12.15 – 13.25 | s. 14 |
Kotyńska Agnieszka | środa, piątek | 11.25 – 11.40, 10.40 – 11.25 | biblioteka |
Kozak-Okońska Anna | wtorek | 10.40 – 11.40 | s. 5 |
Lipski Dariusz | środa | 7.45 – 8.25 | pokój nauczycielski SP |
Łaski Beata | poniedziałek | 13.30 – 14.30 | pokój nauczycielski SP |
Matuszak Aneta | wtorek | 10.25 – 11.25 | korytarz dolny |
Misiewicz-Hulewska Edyta | poniedziałek, wtorek | 8.15 – 8.45, 7.30 – 8.00 | pokój nauczycielski SP |
Niemiec Iwona | wtorek | 13.00 – 14.00 | gabinet pedagoga |
Niespodziewańska Aneta | czwartek, piątek | 12.20 – 12.40, 11.10 – 11.30, 12.20 – 12.40 | pokój nauczycielski SP |
Nowacka Marta | wtorek | 11.35 – 12.35 | biblioteka |
Nowaczek Joanna | środa | 7.45 – 8.45 | pokój nauczycielski WF |
Oraczewska Monika | czwartek | 9.40 – 10.40 | świetlica (poddasze) |
Oziemczuk Tomasz | piątek | 10.25 – 11.25 | biblioteka |
Partyka Edyta | wtorek, piątek | 9.00 – 9.30, 10.30 - 11.00 | biblioteka |
Pasztelan Ewa | środa | 10.40 – 11.40 | biblioteka |
Pawlak Agnieszka | wtorek | 12.25 – 13.25 | pokój nauczycielski SP |
Pawłowska Jolanta | wtorek | 13.15 – 14.15 | pokój nauczycielski SP |
Popow Małgorzata | środa | 9.40 – 10.40 | pokój nauczycielski SP |
Pułka Ewa | środa | 13.25 – 14.25 | korytarz dolny |
Rutkowski Zbigniew | poniedziałek - piątek | w godz. pracy | gabinet dyrektora |
Rycombel Ewa | środa | 14.30 – 15.30 | pokój nauczycielski PS |
Ryć Justyna | poniedziałek | 12.15 – 13.15 | pokój nauczycielski PS |
Sagan-Zalewska Beata | wtorek | 7.45 – 8.45 | korytarz dolny |
Sawicka Justyna | wtorek | 13.00 – 14.00 | PP w Bekieszy |
Seroka-Świeca Katarzyna | poniedziałek | 14.30 – 15.30 | pokój nauczycielski PS |
Sidorowska Elżbieta | środa | 13.30 – 14.30 | biblioteka |
Siroń Małgorzata | środa | 11.30 – 12.30 | pokój nauczycielski SP |
Sosnowska Edyta | poniedziałek, środa | 10.00 – 10.30, 14.30 – 15.00 | pokój nauczycielski PS |
Staszczyk Monika | środa | 9.30 – 10.30 | gabinet logopedy |
Stefańczyk Anna | środa | 10.25 – 11.25 | s. 4 |
Szponar Anna | poniedziałek | 13.00 – 14.00 | pokój nauczycielski PS |
Szymona Tomasz | czwartek | 9.00 – 10.00 | gabinet psychologa |
Tokarska Agnieszka | poniedziałek | 10.30 – 11.30 | świetlica |
Tomasiak Justyna | poniedziałek, środa | 8.00 – 8.30, 8.00 – 8.30 | pokój nauczycielski SP |
Urbaniak Maria | środa | 10.50 – 11.50 | korytarz dolny |
Widzińska Agnieszka | czwartek | 13.30 – 14.30 | s. 14 |
Wnuk Ilona | środa | 12.00 – 13.00 | pokój nauczycielski SP |
Wróbel Elwira | środa | 8.30 – 9.30 | biblioteka |
Wróblewska Ilona | czwartek | 11.30 – 12.30 | s. 23 |
Żóraw Dorota | wtorek, piątek | 9.30 – 10.00, 11.00 – 11.30 | s. 5 (PS) |