obrazek

Wigilia z rodzicami w grupie Myszki

19 grudnia 2013 r.

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania, które w naszym przedszkolu miało miejsce 19 grudnia.

Do tego spotkania dzieci przygotowywały się przez dłuższy czas. Uczyły się kolęd i piosenek o tematyce świątecznej, ćwiczyły przygotowane specjalnie na ten dzień inscenizacje a także wykonywały świąteczne prezenty dla swoich rodziców. Wyjątkowy nastrój udzielił się wszystkim a rodzice byli zachwyceni i wzruszeni występami swoich pociech. Po występie na wszystkich czekał słodki poczęstunek również przygotowany przez przedszkolaki.

Na zakończenie podobnie jak w zeszłym roku zostały ogłoszone wyniki konkursu pt. "Domek dla ptaszków" oraz wręczenie nagród. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców którzy tak świetnie zaangażowali się w jego realizację i wykonali wraz z dziećmi piękne karmniki.

Tekst: Wychowawcy przedszkola.
Zdjęcia: Wychowawcy przedszkola.
galeria

Wigilia z rodzicami w grupie Myszki

19 grudnia 2013 r.
obrazek