Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

7 maja w Szkole Podstawowej w Cycowie na obiektach sportowych „Orlik” rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Startowały cztery drużyny - dwie w kategorii dziewcząt i dwie w kategorii chłopców. W kategorii dziewcząt i chłopców wygrali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Cycowie, a drugie miejsca w obu kategoriach zajęła Szkoła Podstawowa w Spiczynie.

3. Jung Szymon – 186 pkt.

Zawody zorganizowane przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego podsumowała v-ce dyrektor szkoły Małgorzata Cybulska, wręczając uczestnikom dyplomy. Uczniów do zawodów przygotowali Justyna Chaciewicz, Joanna Nowaczek i Dariusz Bednaruk.

Dziękujemy uczestnikom za sportową rywalizację i życzymy zwycięzcom sukcesów na zawodach rejonowych które zostaną rozegrane w Chełmie dn. 22.05.2024 r.