X-lecie Zespołów Tanecznych Cyców 2011

18 czerwca 2011 r.

Zespoły taneczne w Cycowie powstały w 2001 roku z inicjatywy Dyrektora Zespołu Szkół im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich Pana Zbigniewa Rutkowskiego. Zajęcia taneczne umożliwiają rozwój fizyczny i intelektualny dzieci, wypełniają czas wolny, dają satysfakcję młodym tancerzom, rodzicom, dziadkom i całej społeczności Cycowa. Dzieci uczą się systematycznej pracy, odpowiedzialności, kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym, radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Życzenia Wielkanocne
Życzenia świateczne
Nasze dzieci bezpieczne w sieci

"Nasze dzieci bezpieczne w sieci"

Nasz szkoła we współpracy z Towarzystwem Miłośników Ziemi Cycowskiej realizuje projekt "Nasze dzieci bezpieczne w sieci" - Projekt działań profilaktyczno - wychowawczych na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie w ramach Konkursu małych grantów "Bezpieczne dzieciństwo" Fundacji Dzieci Niczyje finansowanego ze środków The VELUX Foundation.