Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych klas I-III SP w ramach VII Prezentacji Teatralnych - Cyców 2006

Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych klas I-III SP w ramach VII Prezentacji Teatralnych - Cyców 2006

9 czerwca 2006 r.

O godz. 9:00 w dniu 9 czerwca w przemienionej na teatr sali gimnastycznej odbył się Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych klas I-III SP w ramach VII Prezentacji Teatralnych - Cyców 2006. W kwietniu prezentowali się uczniowie kl. IV-VI SP i I-III GM, teraz przyszedł czas na najmłodszych. Publiczność obejrzała 6 przedstawień zgłoszonych do konkursu przez grupy teatralne najmłodszych uczniów Zespołu Szkół w Cycowie. Repertuar tegorocznego Przeglądu był bogaty i zróżnicowany - mali artyści pod opieką swoich wychowawców przygotowali inscenizacje utworów dla dzieci, np. "Jak Wojtek został strażakiem", "Przygoda z jeżem".

1 czerwca 2006 r.

Wiele atrakcji czekało na uczniów w Zespole Szkół w Cycowie. Z okazji Dnia dziecka do szkoły przybyli specjalni zaproszeni goście z zaprzyjaźnionej z placówką 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego- kpt. Piotr Wyrzykowski i st.sierż. Marcin Reczycki. Na spotkanie z młodzieżą przyjechała również rotmistrzowa Maria Onyszko - wdowa po rtm Aleksandrze Onyszko weteranie 7 Pułku Ułanów Lubelskich - patronie szkoły.

Majowa Melodia

"Majowa Melodia"

25 maja 2006 r.

Już po raz 11-sty w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie odbył się koncert "Majowa Melodia". W dniu 25 maja w godzinach popołudniowych w sali gimnastycznej szkoły zebrali się wychowankowie ogniska muzycznego prowadzonego przez p. Ludmiłę Kapasiuk, ich rodziny, nauczyciele oraz zaproszeni goście: wójt Gminy Cyców p. Jan Baczyński, Przewodnicząca Rady Gminy Cyców p. Zofia Widzińska, Przewodniczący Rady Rodziców p. Bernard Skalski, dyrektor Zespołu Szkół - Zbigniew Rutkowski oraz wice dyrektor Elżbieta Sidorowska.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Prewencyjnej JESTEM BEZPIECZNY

Powiatowy Konkurs Wiedzy Prewencyjnej "JESTEM BEZPIECZNY"

19 maja 2006 r.

Dnia 19 maja 2006 r. w naszej szkole odbył się powiatowy etap VI edycji Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny". W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych, wyłonieni podczas eliminacji gminnych we wszystkich gminach z terenu powiatu łęczyńskiego. Główni organizatorzy konkursu na szczeblu szkolnym, gminnym i powiatowym to Starostwo Powiatowe w Łęcznej i Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej.